Klacht: loslaten van zolen.

Mevrouw van Balen op 29 oktober 2016 over Lowa in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Lowa
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 29 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dacht al heb EU soms bepaald wat voor een lijm er gebruikt mag worden?Koop je hartstikke duren schoenen laten de zolen los .Mijn man ze gelijmd maar laten weer los ongelofelijk.

Gewenste Oplossing:

Al mijn andere Lowa,s geweldig ,vandaar mijn schrik hoe kan zo iets .
Als u beloofd betere lijm te gebruiken en me een schadevergoeding wil geven Van maar 50 euro omdat ik er een hele winter elke dag de hond mee uit gelaten hebt..Durf ik weer Lowa,s te kopen want eerlijk is eerlijk zijn de enige schoenen waar ik een uur mee kan lopen.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lowa

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lowa nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM