Klacht: Ten onrechte afnemen van je tegoed

Michael Aken, van op 12 oktober 2019 over Lovezone in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lovezone
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 12 oktober 2019

Een gebruiker van Lovezone.nl ervaart onvrede over de interactie met een vrouwelijke gebruiker, die vroeg om privéfoto's in ruil voor diamanten. Ondanks het betalen van een lidmaatschap van €29,95 voor 30 dagen, voelde de klager zich ongemakkelijk bij het verzoek om een naaktfoto, terwijl de andere partij geen vergelijkbare foto had gestuurd. Na het weigeren om verder te gaan, ontving de klager scheldwoorden en dreigementen van de andere gebruiker.

Mijn Klacht:

Met een dame in gesprek geweest op Lovezone.nl deze dames vragen al heel snel op je privé foto waarvoor je diamanten voor moet kopen. Het lidmaatschap om te kunnen chatten kost al €29,95 voor 30 dagen. Aangezien de dames die om foto’s vragen zelf geen foto versturen of willen dat jij het als verzenden. Heb ik met desbetreffende dame een gesprek gehad, ze wilde een foto van mij hebben, terwijl ik 5 profielfoto’s heb. Ik voel me daar niet prettig bij. Heb toen gezegd dat ze maar als eerste moest beginnen met foto sturen. Eenmaal de foto gestuurd zag ik ervan af om een foto te sturen. 1 zag dat het niets was 2. Vind het niet prettig om een naakt foto te sturen, heb ik trouwens van haar niet gekregen. Enkel foto in lingerie. Mevrouw begon te schelden en zou een klant indienen en 5 min later was mijn tegoed verdwenen. Ik had al een hele tijd een vermoeden dat de dames waar ik mee praatte niet echt dames waren, maar medewerkers van Lovezone die probeerde dat je telkens opwaardeerde en diensten afnam die geld of diamanten kosten. Ik heb 10 mails gestuurd om mijn tegoed terug te krijgen zonder resultaat. Ze vonden dat ik oplicht door geen foto te sturen. Nergens in hun voorwaarde staat dat ik verplicht ben om een foto te sturen. Ook heb ik geen enkel regel in de voorwaarde overtreden waardoor lovezone mijn tegoed innam. Uiteindelijk stelde Lovezone voor dat ik het goed moest maken met mevrouw en dan zou mijn tegoed terug gegeven worden. Op de vraag hoe en dat ik om te kunnen chatten mijn tegoed nodig had, moest ik mevrouw alsnog een foto sturen oftewel opwaarderen van minimaal €25, een foto sturen en dus hier weer afschrijving van mijn tegoed om dan vervolgens mijn tegoed terug te krijgen. Op de vraag welke toegevoegde waarden dit had, waarom ik verplicht ben om een foto te sturen en waar dit vermeld staat. Dat het schelden van mevrouw geen consequenties had. Dit was in hun ogen een gevolg en daarom kunnen ze niet optreden. Ik vermoed dat er verschillende profielen zijn die niet echt zijn en vermoed dat Lovezone zelf mensen op kosten jaagt om naast de chatfunctie ook foto verzoeken te sturen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een restitutie krijg van mijn tegoed. Het teruggeven van mijn tegoed is nu zinloos aangezien mijn account is verwijderd en ik niets met deze malafide praktijken te maken wil hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lovezone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Zaideman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM