Klacht: Loqater via kickmove.nl

Moenna a moen op 23 februari 2025 over Kick & Move in de categorie Internetshops - Gadgets, Internetshops - Speelgoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 23 februari 2025

Een klant heeft een Loqater ter waarde van €129,00 besteld via Kick & Move, maar het product is na zes weken nog steeds niet geleverd. Pogingen om contact op te nemen met het bedrijf via WhatsApp, e-mail en telefoon zijn zonder resultaat gebleven, waardoor de klant zijn Fatbike niet kan gebruiken en zich zorgen maakt over mogelijke diefstal.

Mijn Klacht:

Loqater van €129,00 besteld bij mijn Fatbike die nooit is aangekomen we zijn 6 weken verder en krijg op geen enkel manier contact met kickmove. Whatsapp mail telefoon ze zijn niet bereikbaar of reageren niet terug. Ik wil mijn Fatbike gebruiken dat kan dus niet. Als het gestolen wordt ben ik verder van huis.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of mijn Loqater en onderhoud gratis voor een jaar. Voor al de genomen moeite.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Kick & Move
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kick & Move

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kick & Move nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Moenna a moen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM