Klacht: Oplichting, 750 euro voor een kleine verstopping

MichielB op 30 november 2023 over Loodgieter Meijers in de categorie Loodgieters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loodgieters
Status Open
Datum 30 november 2023

Een klant van Loodgieter Meijers uitte zijn onvrede over de hoge kosten voor een kleine verstopping, die in totaal 750 euro bedroegen voor 41 minuten werk. De klant vond de voorrijkosten en de tarieven voor het werk onredelijk en voelde zich misleid, vooral omdat zijn vriendin de communicatie niet goed kon volgen.

Mijn Klacht:

Loodgieter Meijers vraagt voorrijkosten, prima, maar dan een kleine 200 euro om überhaupt te beginnen. Dan begint het pas. Wij hadden een kleine verstopping, dit heeft ons 750 euro gekost, voor 41 minuten werk, omdat ze 5 meter de leiding in moesten a 37.50/ meter ,en toen blaas en zuig technologie moesten gebruiken voor weer een 150 euro(?). Mijn vriendin spreekt niet zo goed Nederlands, had niet in de gaten wat er gebeurde, omdat het zogenaamd al met mij was afgesproken. Erg naar.

Gewenste Oplossing:

Ik wil minstens 400 euro terug voor deze kleine ingreep. Ongelofelijk.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Loodgieter Meijers

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Loodgieter Meijers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MichielB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM