Mijn Klacht:
Het allerslechtste bedrijf wat ik ooit ben tegengekomen in Nederland is de LOI. Ga nooit met ze in zee, wat er komt een en ellende op je af, veroorzaakt door LOI zelf. Ik schrijf deze klacht omdat ze na 5 mails gewoon niet meer reageren op mijn vraag en de mensen aan de telefoon totaal ongeschikt zijn überhaupt ene vraag te beantwoorden en je eigenlijk nog meer in verwarring brengen. Je wordt met een kluitje het riet in gestuurd. Maar goed, als zij hebben het telefoongesprek hebben beëindigd, ervaren zij geen probleem meer, dus wat kan het hen schelen. Mijn belangrijkste advies: GA NOOIT MET LOI IN ZEE WANT ZE WEIGEREN OM UBERHAUPT SERVICE TE LEVEREN. Je zou je echt moeten schamen als je voor dit zootje ongeregeld werkzaam bent.
Dit is al de zoveelste klacht die ik heb over LOI. Wat er nu aan de hand is: na een onvoldoende op een examen heb ik een bezwaarschrift ingediend. Nadat er weken zijn verstreken is hier geen reactie op geweest. Vervolgens zelf maar eens gemaild met de vraag waar reactie blijft. Hun antwoord: Bezwaarschrift kwijt. Totaal onacceptabel, en ze vragen of ik het opnieuw wil indienen en nog eens geld daarvoor betaal alsnog. Dit weiger ik, en mail dat ze zelf maar goed moeten zoeken naar het bezwaarschrift. Na minimaal 4x hierover gemaild te hebben is het radiostilte. Ze weigeren überhaupt om hier nog op te reageren. Het maakt me zo boos, dat voor hen het probleem niet bestaat en je zelf compleet in de stress zit.
Nogmaals, ga niet met deze boevenbende in zee want het interesseert ze echt geen hol hoe je als student bepaalde zaken ervaart. Wat mij betreft mag heel dat bedrijf op de fles, want hoe zij te werk gaan is echt onacceptabel. Het wordt tijd dat ze daar eens aan het werk gaan.
Gewenste Oplossing:
Ik accepteer geen antwoord, dat mijn mail over het hoofd is gezien, of door drukte blabla. De reden waarom ik geen antwoord krijg, is omdat het te moeilijk wordt voor ze en daardoor laten ze vervolgens alles vallen, waardoor voor hun het probleem niet meer bestaat en het ze helemaal niets kan interesseren hoe dan de situatie bij de student is.
Ik ben pas tevreden wanneer de bezwaren in mijn bezwaarschrift worden erkend en er een voldoende wordt bijgeschreven voor het desbetreffende examen.

