Mijn Klacht:
Geachte heer, mevrouw,
Ik verstuur deze klacht tegen op basis van de e-mail die ik ontvangen heb door jullie. Ik stuur een kopie van de beslissing met dit bezwaarschrift mee.
Ten aller eerste zal ik klagen over jullie proces van het onderhandelen van de e-mail. Het is ontzettend onprofessioneel om een hele winter te wachten op een reactie en een afhandeling Ik zal u hier gelijk verder over inlichten.
Op 11-3-2019 heb ik contact met jullie genomen om meer informatie over de opleiding HBO Bachelor European Studies te krijgen. Het aantrekkelijkste detail voor mij was, dat er een mogelijkheid zou zijn om in te schrijven voor deze opleiding zonder een middelbare school diploma maar met een B2 certificaat van Cambridge Engels. Dit zou perfect voor mij zijn sinds ik wel in bezit ben van certificaten maar helaas geen havo/vwo diploma. Ik heb van dhr. Sjoerd Warmerdam een reactie ontvangen dat ik inderdaad toegang mocht krijgen tot de opleiding (zie bijlage) o.b.v. Mijn certificaat, met de voorwaarde dat ik Engels B2 als vak zou afronden, omdat mijn certificaat in 2009 behaald is.
Toen heb ik mij ingeschreven voor de klassikale opleiding ingeschreven maar na een paar maanden kreeg ik te horen, dat er helaas te weinig studenten zich hadden aangemeld voor de klassikale variant. Toen ben ik officieel begonnen met de thuis studie. Ik heb de boeken voor de eerste vakken ontvangen en ik had gelijk toegang tot de campus. In het heel, kon ik gebruik maken van alles, maar ik moest mijn cambridge certificaat nog toesturen. Helaas was ik die, wegens verhuizing verloren, aldus moest ik enkele nieuwe aanvragen bij Cambridge zelf. Toen is COVID19 uitgebroken en was heel dat proces vertraagd. Uiteindelijk, toen het weer mogelijk was, heb ik mijn certificaat aangevraagd en in oktober heb ik het naar jullie toegestuurd. Pas na vele telefoontjes en lange tijd wachten, heb ik een “stomme” reactie gekregen dat ik niet toelaatbaar ben tot de opleiding en dat ik contact moet opnemen met NTI omdat deze opleiding gaat stoppen.
Ik vraag me in godsnaam af of jullie überhaupt een protocol hebben en of vorige communicatie tussen student en telefoniste überhaupt wel zichtbaar is bij jullie. Ik vind het absurd dat er zo lang gedaan word voor zulke reacties. Daarnaast, heb ik heel de opleiding al betaald in 2 termijnen:
Eerste transactie: 3-10-2019 van het bedrag: 2.861,72 euro (betalingskenmerk: 3001221460420101). Tweede transactie: 7-10-2020 van het bedrag: 2.786,73 euro (betalingskenmerk: 3001221460420101). In principe heb ik jullie betaald en GEEN service ontvangen, of althans hoe het mij beloofd was. Dit is pure diefstal. Zelf ben ik in bezit van boeken van 4 vakken en heb niet eens de kans gehad om examens te maken wegens deze kwestie.
Ik verzoek graag dat mijn registratie van mijn certificaat rond word zodat ik deze opleiding kan afronden en op de wijze hoe het mij beloofd is of anders verzoek in een terugbetaling van heel de opleiding.
Mocht ik binnen 1 maand geen reactie van jullie ontvangen, dan zal ik contact opnemen met een advocaat en dan zal ik een klacht indienen bij de Onderwijsinspectie.
Hoogachtend,
G. Plastira
Student HBO Bachelor European Studies
Gewenste Oplossing:
Terugbetaling van heel mijn opleiding of anders mijn registratie af te ronden zodat ik door kan met mijn opleiding anders neem ik contact op met een advocaat en de onderwijsinspectie

