Klacht: totaal verkeerd advies studiekeuze

Ilse Plentinger op 09 januari 2018 over LOI in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LOI has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Ilse, Jammer om te lezen dat je verkeerd bent voorgelicht over de cursus. Je hebt de inschrijving gedaan op 28 december 2017 en vanaf dat moment heb je 14 dagen bedenktijd. Je kon tot 11 januari 2018 gebruik maken...

Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf LOI
Status Opgelost
Datum 9 januari 2018

Een klant heeft advies gevraagd over een cursus boekhouden, waarbij hij aangaf geen ervaring te hebben. Ondanks het advies om het Praktijkdiploma Boekhouden te volgen, ervaart hij veel moeilijkheden met de stof en voelt hij zich ontmoedigd. Na het indienen van een opgave ontving hij korte antwoorden op zijn vragen, wat zijn frustratie vergrootte, en hij kreeg te horen dat hij eerst een basiskennis cursus zou moeten volgen.

Mijn Klacht:

Ik heb advies gevraagd voor cursus boekhouden, met de melding totaal geen ervaring. Advies: volg Praktijkdiploma Boekhouden,
Cursus geheel betaald en ik begon met goede moed. Die is totaal verdwenen en ik neig de boeken weg te gooien. Ben helemaal down

Het eerste hoofdstuk moest ik echt ploeteren (dat geeft niet) , maar het lukte me aardig de stof en de opgaven in boek. Moed zakte me wel een beetje in de schoenen.
Ik maak de eerste opgave van het hoofdstuk om in te sturen, dat is gewoon niet te doen. Na ruim 2 twee uur (er staat maar een half uur voor) heb ik iets ingezonden. Gevraagd om uitleg. Heel kort antwoorden gekregen, waardoor ik het nog niet snap. Ik kreeg de melding , wat me heel erg kwaad maak, dat ik al een basiskennis boekhouden moet hebben, dus eerst een andere cursus moet volgen.

Telefonisch krijg ik ze niet te pakken een mail gestuurd, maar krijg geen antwoord

Het was voor mij een hele investering en nu een hele grote teleurstelling en slecht voor mij eigenwaarde

Gewenste Oplossing:

Cursus geld terug.

Dan kan ik ergens anders wel een goed gerichte cursus volgen

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LOI over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door LOI in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat LOI een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

LOI

Heeft op 16 januari 2018 om 09:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ilse,

Jammer om te lezen dat je verkeerd bent voorgelicht over de cursus.

Je hebt de inschrijving gedaan op 28 december 2017 en vanaf dat moment heb je 14 dagen bedenktijd. Je kon tot 11 januari 2018 gebruik maken van het herroepingsrecht. Aangezien je dit bericht op 9 januari hebt gestuurd ben je netjes op tijd en mag je kosteloos annuleren.

Ik zal je vandaag per e-mail een instructie sturen hoe je het pakket retour kunt sturen, zodat wij daarna de inschrijving voor je kunnen annuleren.

Hopende hiermee je klacht naar behoren te hebben opgelost.

Met vriendelijke groet,
Patricia
LOI Webcare

Ilse Plentinger

Heeft op 17 januari 2018 om 00:53 geantwoord

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Nee, ik kan de spullen niet terugsturen. Ik kan niet helemaal naar een punt om pakket aan te bieden. Ik ben aan huis gebonden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM