Mijn Klacht:
Mijn klacht is hetzelfde als die van M.V.T.S.
Onlangs heb ik van het LOI vernomen dat het volgens hun pas per 1 augustus 2021 mogelijk is om mijn onderwijsovereenkomst tussentijds op te zeggen en impliciet dat ze onterecht kosten in rekening willen brengen bij de tussentijdse opzegging van mijn onderwijsovereenkomst. Via deze klacht laat ik u weten dat ik het hier niet mee eens ben.
Ik heb al eerder een mail gestuurd waarop ik geen antwoord heb gekregen.
U mag alleen aanspraak maken op een naar redelijkheid vast te stellen loon.
Op 10 juni 2020 heb ik de onderwijsovereenkomst tussentijds opgezegd. Een medewerker van het LOI stelde eerder dat het stopzetten van de opleiding in mijn geval alleen mogelijk zou zijn per 1 augustus 2021. Een beding in hun algemene voorwaarden op grond waarvan ze dit stellen of aanspraak willen maken op kosten vernietig ik hierbij voor zover nodig. Dergelijke bedingingen zijn namelijk in strijd met dwingend recht. De overeenkomst tussen het LOI en mij is een overeenkomst van opdracht als bedoeld in art. 7:400 BW. Op grond van art. 7:408 BW mag ik de overeenkomst altijd tussentijds opzeggen.
LOI mag alleen aanspraak maken op een naar redelijkheid vast te stellen loon en ze mogen geen schadevergoeding in rekening brengen. Ze mogen geen kosten meer in rekening brengen voor de periode na mijn opzegging.
LOI mag geen kosten in rekening brengen. Ik ben niet verplicht om nog termijnbetalingen aan het LOI te voldoen.
Als het LOI geen gehoor geeft aan mijn verzoek, dan ben ik genoodzaakt om juridisch in gevecht te gaan.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat het LOI de opleiding die ik volg stopzet zonder kosten in rekening te brengen na de periode van mijn zojuist genoemde datum van opzegging.

