Klacht: Opzeggen

LucianoB19 op 14 oktober 2019 over LOI in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LOI has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 oktober 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Mariska, Wat vervelend om te vernemen dat je wegens privé omstandigheden niet toe bent gekomen aan het volgen van de opleiding. Bij inschrijving dien je actief akkoord te gaan (vinkje zetten) met de inschrijfvoorwaarden. Als er een actie loopt,...

Bedrijf LOI
Status Opgelost
Datum 14 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb paar keer gebeld en aangegeven dat ik wegens privé omstandigheden mijn opleiding niet kan volgen. Ik heb niks ondertekend maar vinden toch dat ik moet betalen. Ik kan niet mijn werk en privé en opleiding combineren. Heb 1 pakket ontvangen heb niks aangemaakt. Het letterlijk niks kunnen ondernemen. En ze blijven elke keer maar dwingen dat ik moet betalen. Terwijl ik het stop wil zetten.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn opleiding stop kan zetten. Ik heb niks ondertekend wel akkoord gegeven. Maar wegens omstandigheden kan ik deze studie niet uitoefenen. Door drukte en verhuizing heb ik pas de tijd gehad hierachter aan te gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LOI over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door LOI in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat LOI een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

LOI

Heeft op 15 oktober 2019 om 09:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Mariska,

Wat vervelend om te vernemen dat je wegens privé omstandigheden niet toe bent gekomen aan het volgen van de opleiding.

Bij inschrijving dien je actief akkoord te gaan (vinkje zetten) met de inschrijfvoorwaarden.
Als er een actie loopt, moet je bovendien akkoord gaan met de actievoorwaarden.
De dag na inschrijving wordt automatisch een bevestiging verzonden. De inschrijfvoorwaarden gaan als bijlage mee met deze mail.

Op het moment dat je bent ingeschreven heb je 14 dagen de tijd om de opleiding kosteloos te annuleren, dit noemen wij het herroepingsrecht.
Je kunt gebruik maken van het herroepingsrecht door binnen deze periode schriftelijk (per post, e-mail) of telefonisch te verklaren dat je de overeenkomst wil ontbinden.
Daarna heb je nog 14 dagen de tijd om eventueel ontvangen leermiddelen voldoende gefrankeerd te retourneren.
LOI betaalt eventueel betaald lesgeld zo spoedig mogelijk terug, uiterlijk 14 dagen na ontbinding van de overeenkomst of na het retour ontvangen van toegezonden leerstof enof materialen.

Wij verwijzen dan ook naar bovengenoemde voorwaarden, en kunnen niet akkoord gaan met het verzoek de opleiding kosteloos stop te zetten.
Je hebt wel de mogelijkheid na dit les jaar de opleiding stop te zetten. Dit kan tot 2 maanden voor de startdatum van het nieuwe schooljaar.

Voor meer informatie kun je ons onder vermelding van je cursistennummer en korte uitleg een e-mail sturen naar [email protected]

Met vriendelijke groet,

Linsey, LOI Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door LucianoB19
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM