Mijn Klacht:
Ik heb afgelopen tijd een studie ” Verkoop drogist ”gevolgd bij de LOI. Twee weken voor mijn examen krijg ik een mail dat er van alles in de tekst veranderd is met als gevolg dat ik dus heel veel wat ik al lang geleerd had opnieuw moest gaan leren. In plaats van dat ze me in elk geval netjes de nieuwe studie toesturen, moest ik dat zelf maar even in mijn tekst gaan veranderen, na een telefoontje van mij werd me ineens wel de tekst opnieuw toegestuurd.
Vragen over het examen kon niemand bij LOI beantwoorden want dat ging via een andere instantie dus daar wisten ze niets over.
Na examen gedaan te hebben en gelukkig wel geslaagd te zijn wil ik de vervolgcursus aanvragen ” assistent drogist’ … Blijkt dat ze deze cursus ineens niet meer geven dus dat ik niet verder kan.
Ik ga op zoek naar een nieuwe opleiding maar voor mij nooit meer een cursus bij LOI .. Je betaald meer dan bij een ander , maar het is een grote puinhoop.
Gewenste Oplossing:
De studie ergens anders volgen lijkt mij de beste oplossing !!!!!!

