Klacht: Nooit beginnen hier

Joelle1233456789 op 23 maart 2023 over LOI in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LOI has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf LOI
Status Nieuwe klacht
Datum 23 maart 2023

Een klant heeft negatieve ervaringen met de LOI, waarbij hij fouten in het lesmateriaal en een gebrek aan communicatie heeft ervaren. Na het indienen van klachten over het lesmateriaal en het wisselen van vakken, kreeg hij het voorstel om zich opnieuw in te schrijven, maar de situatie is sindsdien alleen maar verslechterd. De klant heeft veel tijd besteed aan het bellen met verschillende medewerkers, maar ontvangt tegenstrijdige informatie over openstaande kosten.

Mijn Klacht:

Ik was met de HAVO begonnen vorig jaar oktober. Er stonden heel veel grove fouten in boeken en het lesmateriaal op de campus. Als je dit doorgeeft word er niets mee gedaan. Ook wilde ik 2 vakken wisselen wat niet nodig was. Na mijn klacht kwamen ze met een voorstel om mij uit te schrijven en opnieuw in te schrijven want anders ging het niet. Ik besloot hen nog 1 kans te geven. Wat denk je, is alleen maar erger geworden! Er is geen communicatie binnen loi dat is wel duidelijk. Ik snap niet waarom ze gesprekken opnemen want verbetering is er duidelijk niet. Dus 3 klantennummers verder. Op het eerste nummer zou er volgens sommige medewerkers nog een bedrag aan opzegkosten openstaan die ik niet zou moeten betalen. Ondertussen 2 uur kwijt aan bellen, 18 medewerkers, die allemaal zeggen erachteraan te gaan en mij terug te bellen of mailen wat niet gebeurd!! Tweede klantennummer klopte niet dus is herroepen volgens hun, echter krijg je daar uiteraard geen schriftelijke bevestiging van. De derde was wel correct maar kwam uit op 45 maanden gespreid betalen, wat ik te lang vind. Dus als ik vraag om dat te verkorten kreeg ik ook weer meerdere verklaringen. De een ging het doorzetten naar een andere afdeling. De ander zei dat ik het zelf handmatig aan moest passen en dan zelf meer moest betalen. De ander zei dat dat niet gaat en dat ik naast de automatische incasso zelf moet betalen. De ander zei dat het helemaal niet gaat en zei dat die afdeling te gestresst is om mij te helpen hiermee. Ook word er niks van elk gesprek genoteerd en heb ik al 18x dit veel te (door jullie) ingewikkelde verhaal moeten doen en gebeurd er NIETS. Dus nu wil ik volledig stoppen bij jullie zonder extra kosten na al deze stress!!

Gewenste Oplossing:

Kosteloze uitschrijving en nooit meer iets vernemen van LOI

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LOI over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Joelle1233456789
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM