Mijn Klacht:
Er zou bij mijn vorige klachten een oplossing geplaatst zijn door de LOI. Dit is helaas niet het geval, maar de klacht is volgens de site wel opgelost. Zo kan ik ook aan een goede score van opgeloste klachten komen!!!
Ik heb nog steeds geen mogelijkheid gehad om mijn examen engels aan te vragen. Ik heb al te vaak naar de klantenservice gebeld om te vragen wanneer er examen is maar het enige antwoord dat ik krijg is dat het binnenkort op de site zal verschijnen. Ik loop inmiddels al sinds begin januari inkomsten mis omdat ik mijn werk niet kan en mag uitvoeren zonder diploma.
Het enige waar ik slimmer in ben geworden is dat ik NOOIT meer een cursus ga volgen bij de LOI, Nederland wordt dus wel slimmer, maar het is een dure lange leidensweg
Gewenste Oplossing:
Zo snel mogelijk mijn examen engels doen en mijn diploma toegestuurd krijgen

