Klacht: na 17 weken nog geen uitslag en al 4 maanden niet verder kunnen en niet worden doorgezet naar het tweede jaar

ashavankerkwijk op 25 februari 2019 over LOI in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LOI has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Asha, Bedankt voor je bericht! Wat vervelend om te lezen dat je al een lange tijd wacht op de uitslag van het examen Verpleegkundige vaardigheden I. Ik kan me ook goed voorstellen dat je graag start met cluster 3....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf LOI
Status Opgelost
Datum 25 februari 2019

Een student van de LOI heeft na 17 weken nog steeds geen uitslag ontvangen van zijn examen verpleegkundige handelingen, waardoor hij al vier maanden niet verder kan met zijn opleiding HBO V. Ondanks eerdere excuses van de instelling, blijft de situatie onopgelost, waardoor de student niet in staat is zijn propedeuse aan te vragen en door te gaan naar het tweede jaar.

Mijn Klacht:

Geachte lezer,

Ik ben september 2017 gestart met de opleiding HBO V met subsidie in Amsterdam en kan al maanden niet verder.

Ik heb 1 november mijn examen verpleegkundige handelingen gedaan en nog steeds geen certificaat ontvangen. Wel een brief een tijd geleden met excuses maar waarom is het nog steeds niet geregeld dan??

Ik wil graag dit jaar afronden en mijn propedeuse kunnen aanvragen. Ik weet intussen dat ook dat weer maanden zal gaan duren maar moet echt eerst de uitslag van het examen binnen hebben anders kan ik het niet eens aanvragen.

Omdat ik al vanaf oktober 2018 wacht tot ik kan beginnen met het tweede jaar HBO V of in het geval van deze studie cluster 3 hoop ik dat er toch een manier komt dat ik door kan gaan met de studie.
Ik had begrepen dat er eerder een opleiding is begonnen HBO V en heb gevraagd of ik daar dan niet in kan stromen, waarom krijg ik zo weinig informatie en blijf ik zitten wachten zonder dat ik verder kan??

Kunt u mij alstublieft helpen zodat ik verder kan.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn certificaat verpleegkundige handelingen heb ontvangen en de uitslag in mijn leer omgeving en als ik nu eindelijk een met het tweede jaar kan starten wat eigenlijk al in oktober zou gebeuren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LOI over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door LOI in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat LOI een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

LOI

Heeft op 25 februari 2019 om 11:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Asha,

Bedankt voor je bericht!

Wat vervelend om te lezen dat je al een lange tijd wacht op de uitslag van het examen Verpleegkundige vaardigheden I. Ik kan me ook goed voorstellen dat je graag start met cluster 3.

Ik heb reeds een bericht uitgezet naar het Examenbureau om te informeren naar de status van de beoordeling van het examen. Daarnaast ga ik voor je na wanneer je kan starten met cluster 3.

Zodra ik meer informatie heb, ontvang je een terugkoppeling.

Ik ga ervan uit je zo voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht je nog vragen hebben, aarzel dan niet om deze te stellen.

Met vriendelijke groet,

Sharon, LOI Webcare

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Dit heb ik vaker gehoord en volgens mij heb ik zelfs van jou al eerder een reactie gehad met hetzelfde antwoord. Ik heb daarom niet zo veel vertrouwen in dit antwoord. Ik zelf heb ook al meerdere keren met het examenbureau gemaild en gebeld.

ashavankerkwijk

Heeft op 25 februari 2019 om 12:59 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik heb al vaker gebeld en gemaild met de LOI klantenservice en het examenbureau en hetzelfde antwoord gekregen als ik nu krijg, maar er gebeurt niets. Feit blijft dat ik niet mijn certificaat heb ontvangen en niet kan beginnen. ook heb ik gevraagd of er dan ik Utrecht of ergens anders is begonnen met het 3de cluster en of ik kon aansluiten en ook daar geen reactie over.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Ik kreeg gisteren bericht van de LOI dat ik ben uitgeschreven omdat mijn studie tijd is verlopem. Terwijl wij al 4 maanden wachten op een examen uitslag van verpleegkundige vaardigheden die ik 1 nobember heb gedaan voor we verder het verslag kunnen versturen en de stage en portfolio kunnen afronden. Ik kan langere tijd aanvragen door tijd te kopen. Ik kan niet meer in mijn leeromgeving sinds vandaag. Ik hoop echt dat jullie me kunnen helpen of tips geven waar ik deze schandalige gang van zaken naar voren kan brengen in de hoop dat ik wordt geholpen. asha

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM