Klacht: Mevrouw Veldkamp van de klantenservice

FabienneB29 op 09 november 2016 over LOI in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LOI has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Borst, Afgelopen donderdag hebben wij u helaas niet kunnen bereiken. Onze welgemeende excuses voor hoe het gesprek is verlopen. Wij hebben hierover inmiddels gesproken met de betreffende collega. Wij hebben de Tijdschriftenbon toegevoegd aan de inschrijving van uw...

Bedrijf LOI
Status Opgelost
Datum 9 november 2016

Een klant van LOI heeft een klacht ingediend over de klantenservice, specifiek over een gesprek met mevrouw Veldkamp. De klant gaf aan dat zij een Pathé-bon had ontvangen in plaats van de gewenste tijdschriftenbon en vond de reactie van de klantenservice onvoldoende, vooral omdat het gesprek abrupt werd beëindigd terwijl er nog vragen waren. De klant was teleurgesteld over het gebrek aan ondersteuning en het bedrag van 50 euro dat op het spel stond.

Mijn Klacht:

Ik belde om aan te geven dat ik en Pathé bon voor mijn zoon bij de cursus had gekregen maar dat we gekozen hadden voor een tijdschriftenbon. Mevrouw Veldkamp gaf aan hier nu niets mee te kunnen. Ze moest dit uitzoeken en de pathe bon was nu eenmaal wat ik had gekregen. Daarop zei ik dat ik dan ook bij de concurrent een cursus had kunnen bestellen. Daarop hing ze de hoorn gewoon op de haak en dit terwijl ik nog andere vragen had. Het ging om euro 50 aan bonnen en dat vond ik een behoorlijk bedrag. Mijn zoon wilde graag een tijdschrift bestellen en dit blijkt nu niet mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Als ik excuses krijg van mevrouw Veldkamp voor het feit dat ze gewoon de verbinding heeft verbroken en mij onbeschoft heeft behandeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LOI over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door LOI in behandeling genomen

Bericht van LOI

9 jaren geleden - Beste mevrouw Borst, Bij deze wil ik u aangeven dat mijn leidinggevende vanmiddag telefonisch contact met u zal opnemen naar aanleiding van uw klacht. Met vriendelijke groet, Patricia Namens LOI Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat LOI een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

LOI

Heeft op 14 november 2016 om 10:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Borst,

Afgelopen donderdag hebben wij u helaas niet kunnen bereiken.

Onze welgemeende excuses voor hoe het gesprek is verlopen. Wij hebben hierover inmiddels gesproken met de betreffende collega.

Wij hebben de Tijdschriftenbon toegevoegd aan de inschrijving van uw zoon. Deze wordt toegestuurd nadat de betaling heeft plaatsgevonden. U hoeft hier niet eerst een antwoordkaart voor in te vullen.

Wij hopen hiermee de klacht naar tevredenheid te hebben opgelost.

Met vriendelijke groet,
Patricia
Namens LOI Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM