Mijn Klacht:
LOI Corrupt en discriminerend tegen buitenlanders en homoseksueelen
Met leugens en misleidende informatie hebben LOI medewerkers mij vorige jaar gedwongen in te schrijven voor mijn gekozen opleiding met name de 18 maanden verkorte HBO software developer dit hebben ze gedaan met de bewering dan de inschrijving een voorwaarde van DUO is om de verklaring collegegeld van DUO in te vullen, wat later een leugen bleek te zijn.
Als ik al ingeschreven was weigerden LOI medewerkers maanden lang de verklaring in te vullen en nu komen ze met een nieuwe leugen om verder de verklaring niet in te vullen, LOI medewerkers beweren dat DUO stelt als eists dat ik een HAVO, VWO, OF MBO-4 diploma moet hebben om in aanmerking te komen voor het levenlanglerenkrediet wat in gesprek met DUO ben achter gekomen dat ook een schamteloze leugen van LOI medewerkers is.
Noodgedwongen moest Ik op sociale media aan de kaak stelen de discriminerende praktijken van LOI “klantenservice”
Ik ben door de omstandigheden de stardatum van de opleiding verschillende malen moeten wijzigen, nu terwijl het probleem niet opgelost word heb ik laten wijzigen naar 15 september 2019.
De echte reden voor dit stelselmatig achtervolgend en discriminerende praktijken tegen buitenlandse studenten en cursisten door LOI is aangemodigd door de onverschilligheid van alle instanties en justitie, die meestal in hun voordel oordeelt.
LOI behandelt studenten met een niet Nederlandse achternaam anders, en je geaarheid en uiterlijk blijken ook een rol te spelen.
want socialedienst die op de hoogte is van alle mijn prive gegevens heeft contact me LOI opgenomen op basis dat ik een bijstand uitkering om over mij opleiding te “informeren”, wat voor afspraken worden achter de schermen gedaan weten wij de studenten nooit.
Alles wat ik weet is dat LOI medewerkers stelsematig, eindeloos, en onterecht weigeren de verklaring collegegeld van DUO in te vullen, de manier dat DUO mijn aanvraag voor het levenlanglerenkrediet niet in behandeling kan nemen, terwijl ik al de kosten voor de opleiding 4000 euro aan LOI moet eerder of later wel betalen.
Volledig corrupt instelling. Gezien ik al boven de 50 jaar oud ben De morele schade en verlies van tijd is groot.
Op dit moment ik zou al bijna klaar met de opleiding moeten zijn maar door de morele schade wil ik die niet meer volgen.
Wat ik nu verwacht is dat LOI de opleiding volledig kosteloos anuleert. Anders zal ik noodgedwongen gerechtelijke stappen moeten ondernemen om de opleiding zonder kosten geanuleert te krijgen
Het is de schuld van LOI medewerkers dat ik gedwongen, onnodig, en onterecht ingeschreven ben voor een opleiding die ze belemeren dat ik door DUO vergoed krijg via het levenlanglerenkrediet.
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht dat LOI de inschrijving volledig kosteloos annuleert.


