Mijn Klacht:
Ik ben gestopt met een cursus boekhouden bij het LOI met als eerste reden dat ik er niet genoeg tijd voor heb.
Ze hebben mij een bericht gestuurd dat ik het lesmateriaal kan terugsturen en dat ik geen financiele verplichtingen heb aan LOI.
Ik heb erna gevraagd voor het adres waar ik het lesmateriaal naar retour kon sturen (meerdere malen)
Daarna krijg ik toch een brief dat ik €160,- moet betalen voor het lesmateriaal.
Hierop heb ik weer een bericht gestuurd dat ik via een medewerker van LOI te horen heb gekregen (email) dat ik GEEN financiele verplichtingen meer heb aan LOI.
Nu is er meer dan een maand verstreken en krijg ik een bericht van LOI dat ik €160 moet betalen omdat de 14 dagen verstreken zijn om het lesmateriaal terug te sturen.
Vreemd want na een week krijg ik al een brief dat ik €160 moet betalen.
Ook heb ik bij vrijwel elke mail een excuus gekregen dat ze niet optijd hebben gereageerd waar ik absoluut geen moeite mee heb.
Maar omdat ik nu €160 zou moeten betalen omdat ik te laat zou zijn met het opsturen van het lesmateriaal is gewoon slecht hoe je omgaat met klanten.
Ik heb ze al een aantal keer gevraagd voor het postadres om te retourneren maar daar heb ik op de dag van vandaag nog geen antwoord op gekregen.
Ik wil graag alsnog het lesmateriaal terugsturen maar die €160 betaal ik niet.
Gewenste Oplossing:
Als ik alsnog het lesmateriaal kan retourneren
Dat ik niks hoef te betalen zoals eerder al was aangegeven in een email door LOI

