Mijn Klacht:
Toen ik onderstaand las viel “me de bek open”. Het is dus GEEN docent maar een nakijker. Ander woord heb ik er niet voor. Aangezien de antwoorden soms maatwerk zijn moet je je wel kunnen inleven in het vak en niet zoals het nu gebeurd. Goed of fout maar er niets tussen in kan niet. Onderstaand heb ik dus verstuurd en kreeg ook netje een verbazingwekkend antwoord terug. IK heb een mail gestuurd naar “klantenservice”van het Loi maar deze hebben nog niet de netheid om te reageren. Wel mail gehad dat het wederom langer ging gaan duren. U hebt een privéantwoord ontvangen op uw vraag in Basiskennis schuldhulpverlening [21257].
Vraag:
Beste …………..
Hoe komt je bij vraag 1 aan het bedrag van € 1958,53? Als ik 1/12 salaris en de kinderbijslag op tel kom ik nog op een andere bedrag. Voor de rest was het helemaal duidelijk.
Met vriendelijke groet,
……………………………
Privéantwoord:
Beste …………..
ik krijg de uitwerkingen van Loi aldus aangeleverd.
de opdracht en cijfers heb ik dus niet tot mijn beschikking.
mogelijk dat het verschil in uitkomst te zoeken is en antwoord geeft op jouw vraag.
groet,
……………………
Gewenste Oplossing:
Een docent die het werk beoordeeld, advies geeft waar je op moet letten, Wat de valkuilen zijn enz. GEEN nakijker want daar heb ik niets aan.
En natuurlijk antwoord op de vraag die ik als eerste gesteld heb. Ik heb zeker nog een aantal vragen klaar staan maar wacht eerst een reactie af. ( mits ik een reactie krijg (

