Mijn Klacht:
Wat herkenbaar die klacht van Jill76, zie hieronder. Vooral omdat je alles doet om goed beslagen ten ijs te komen op het examen. Ik leer goed uit het boek (proefexamen is een eitje) en zoek daarnaast nog verdieping en extra kennis over het desbetreffende onderwerp.
Ook ik heb het gevoel dat de beoordelingen van mijn examens onrechtvaardig zijn. Laatst weer voor 75,00 euro bezwaar aangetekend. En je raadt het al gedeeltelijk in het gelijk gesteld maar natuurlijk niet genoeg voor een voldoende. Geld natuurlijk ook kwijt! En dan de reactie van de bezwaarcommissie dat een antwoord ontbreekt. Ja natuurlijk ontbreekt dat antwoord want dat werd niet gevraagd! Nu van mijn laatste geld kosten 150 euro een beroepsschrift ingediend. Gewoon omdat de beoordeling en de uitslag van mijn bezwaar zo onrechtvaardig zijn!!
Ook heb ik in mijn eerste afgewezen bezwaar gezegd dat het wel lijkt of het doel van correctoren is om je te laten zakken.
Hierop reageerden ze als door een wesp gestoken.
Ook mocht ik geen modelantwoorden van de LOI overschrijven om het verschil aan te geven met mijn antwoorden. Terwijl juist hun antwoorden mij benadelen. Ik ben op de helft van mij studie maar zo ongeveer wanhopig. Is dat jullie doel LOI? Ik voel mij geen student bij de LOI maar een uitgeperste citroen van de LOI!
Gewenste Oplossing:
1. Een eerlijke beoordeling van mijn laatste examen en van de examens die nog komen gaan!!!
2. Ook wil ik graag de 225 euro terug gestort krijgen, aangezien mijn bezwaar gewoon niet eerlijk bekeken is.
Zoals het bekeken wordt, wordt een bezwaar zo beoordeeld dat je gedeeltelijk gelijk krijgt, maar niet de
voldoende die verdiend wordt.
3. Geen anwoord van Robin van webcare dat hij er niets over kan zeggen omdat het in behandeling is en dan daarna
eenzijdig de klacht afsluiten als opgelost. Dat is geen cursisten helpen die veel geld voor hun studie hebben
betaald!


