Mijn Klacht:
Via de LOI volg ik een klassikale HBO bachelor ICT opleiding met specialisatie tot Software engineer.
De LOI heeft mij enkele maanden geleden de toegang tot 1 van de clusters ontnomen en zullen binnenkort het volgende cluster sluiten. Na een klacht hierover en de vraag om deze weer open te stellen kreeg ik het antwoord dat ik ervoor moest betalen. €289 om precies te zijn. Ze wilden mij 1 maand vergoeden vanwege de situatie rondom Corona. Fijn dat ze me 1 maand vergoeding willen geven, maar het kostte ze ook precies een maand om mij van dit antwoord te voorzien.
Wanneer ik kijk in de voorwaarden van de LOI zie ik onder artikel 9: ‘De serviceduur bedraagt standaard twee keer de studieduur met een minimum van 12 maanden en een maximum van 72 maanden’.
Mijn opleiding duurt 4 jaar wat dus staat voor 72 maanden serviceduur.
In het OER onder 6.2.4 staat: ‘De instelling zorgt ervoor dat alle informatie … beschikbaar zijn voor de student’.
Ik heb hulp nodig, want de LOI geeft niet thuis.
Gewenste Oplossing:
Stel de clusters open en sluit deze enkel af wanneer deze afgerond zijn of wanneer de serviceduur daadwerkelijk voorbij is.

