Mijn Klacht:
Op dinsdag 4 februari heb ik een mijn studie herroepen via telefonisch contact met de klantenservice. Ik zou binnen 24 uur een mail ontvangen met de bevestiging en het retour adres voor de aangeleverde materialen.
Een maand later nog niks ontvangen. Na vandaag 5-3 contact te hebben opgenomen, staat er hier niets van geregistreerd. Ik vind het dan ook belachelijk dat het nu 10 dagen moet duren voor ik een reactie krijg omdat het ”gesprek teruggeluisterd” moet worden. Ik vind dit belachelijk.
Het lijkt me sterk dat ik hogerop een advocaat moet ingaan schaken om de fout van LOI sneller te laten oplossen.
2 onnodige betalingen van 258 euro en een te lange wachttijd.
Gewenste Oplossing:
Gewenste oplossing is mijn geld terug van de afgelopen 2 afschrijvingen i.v.m. het herroepingsrecht binnen het gestelde termijn van 14 dagen. En zorgen dat ik niks meer met LOI te maken heb verder

