Klacht: Nano Receiver schiet tekort

keesdup op 07 december 2015 over Logitech in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Logitech
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 7 december 2015

Een gebruiker van een Logitech M185 muis en K270 toetsenbord ervaart problemen met de draadloze verbinding via de Nano Receiver wanneer de afstand tot de Receiver 70 cm bedraagt. Dit leidt tot hinderlijke situaties, zoals het ontbreken van karakters bij het intypen van wachtwoorden. De gebruiker vraagt om een krachtiger Receiver of overweegt terug te schakelen naar bedrade apparaten.

Mijn Klacht:

Ik heb een M185 muis en een K270 toetsenbord, beide draadloos en aangestuurd door een Nano Receiver. Normaal is de afstand van muis/toetsenbord tot de Receiver 60 cm. Dan gaat alles goed. Maar soms vereist mijn tafel dat de afstand 70 cm wordt. Dan werkt het niet meer.
Dat is vooral hinderlijk als ik een wachtwoord, dat weergegeven wordt door ************, intyp. In zulke situaties blijken achteraf meestal enkele beginkarakters te ontbreken.
Eén van twee: óf u heeft een krachtiger Receiver voor mij, óf ik zal terug moeten naar bedrade muis/toetsenbord.
Wat vindt u?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als muis/toetsenbord feilloos werken, zoals het hoort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Logitech

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Logitech nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM