Klacht: Betaald in februari, aanmaning in augustus, dwangbevel in november

Ouwe Sok op 12 november 2013 over Lococensus in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lococensus
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 12 november 2013

Een consument heeft op 7 februari de waterschapsbelasting betaald, maar per ongeluk het verkeerde aanslagnummer ingevuld. Na een aanmaning in augustus en telefonisch contact met Lococensus, waarin werd beloofd dat het probleem zou worden opgelost, ontving de consument op 12 november een dwangbevel.

Mijn Klacht:

Op 7 februari j.l de aanslag waterschapsbelasting betaald aan het GBLT (a.k.a. Lococensus). Helaas en tot mijn spijt het verkeerde aanslagnummer ingevuld. (31127632 i.p.v.31127623). Na de aanmaning in augustus heb ik hierover (na meer dan 15 minuten wachten)telefonisch contact met Lococensus gehad. Het zou geregeld worden “door een andere afdeling”. Vandaag 12 november een dwangbevel ontvangen….

Gewenste Oplossing:

Dat het wordt geregeld en daarmee van de baan is!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lococensus

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lococensus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM