Klacht: 1 oktober 2018 pocketveer-nasa extra comfort gel gekocht. Wil hem binnen de 365 dagen retourneren…e …failliet

G meijer op 09 september 2019 over Livingcomfort.nl in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Bedden
Status Open
Datum 9 september 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Matras lag echt niet lekker en als eerste heeft Karin Wiltjer , de bedrijfsmanager Groningen, een extra zacht laagje op de matras gestuurd.
Had ik hem toen maar weer geretourneerd, want het lijkt nergens op.Het zachte laagje wordt groen en ik heb nu veel rugklachten.
Vorige week kwam ik er achter dat ze failliet zijn.
698 euro heeft die matras gekost. Afschrift van betaling 1 okt 2018 is aanwezig.
Hoe krijg ik mijn geld terug en waar laat ik de matras bij aanschaf van een nieuwe?

Gewenste Oplossing:

Als ik het geld weer op mijn rekening heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Livingcomfort.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Livingcomfort.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM