Klacht: Beëindigen abonnement

Daphne78 op 18 december 2021 over Linda in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Ik heb in juni mijn abonnement stop gezet via de site. Toen ik merkte dat dit niet was gelukt heb ik het (ik dacht in sept) nog een keer gedaan. Toen wel een bevestiging gehad. Maar ze bleven incasseren. Meerdere keren gebeld en gemaild maar geen succes, vaak kwam ik er niet eens door of kreeg ik geen antwoord. In november eindelijk iemand die mij per mail te woord stond en ik werd gevraagd of ik een bewijs van betaling kon mailen, omdat ik volgens Linda nog niet had betaald. Dit meteen gemaild en tot op heden nog steeds geen antwoord of oplossing. Inmiddels alweer meerdere keren gebeld (na zo’n 20 min wordt de verbinding verbroken) en ook alweer een paar keer gemaild maar een antwoord blijft uit. Vandaag zag ik weer een incasso (die ik steeds laat storneren). Het geeft mij inmiddels zo ontzettend veel stress en irritatie dat ik ten einde raad ben. Wie helpt mij alsjeblieft!?

Gewenste Oplossing:

Stoppen met incasseren!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Linda

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Linda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Daphne78
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM