Klacht: Automatisch stoppen blijkt toch niet automatisch te zijn

Annabelleke14 op 20 januari 2022 over Linda in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Via de website heb ik een cadeau abonnement afgesloten met de voorwaarde dat dit abonnement automatisch stopt (staat nog steeds zo op de site). Na 5 maanden zie ik een automatisch incasso gepland staan. Ik heb hierover gemaild waarop ik reactie kreeg dat volgens hun systeem ik geen openstaande betaling had en het abonnement automatisch af zou lopen. Omdat ze blijven proberen te incasseren heb ik nogmaals gemaild om dat stop te zetten. Hierop kreeg ik na drie weken de reactie dat ik te laat had opgezegd en het abonnement met een jaar was verlengd. Hier heb ik op gereageerd maar nooit reactie gekregen. In de tussentijd viel er een aanmaningsbrief op de deurmat. Hierover gebeld en telefonisch toegezegd gekregen dat het werd stopgezet en de openstaande kosten ook werden verwerkt. Hier ook meteen een mail over ontvangen met daarin dat het abonnement was geannuleerd. En nu bijna een maand later ontvang ik weer een mail over een aanmaning.

Gewenste Oplossing:

Dat ze mijn abonnement stopzetten en ik niets meer hoef te betalen. Degene voor wie het abonnement was ontvangt namelijk nog steeds het tijdschrift..

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Linda

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Linda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Annabelleke14
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM