Klacht: Geen tv en radio

Barones 1 op 04 april 2012 over Lijbrandt in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lijbrandt has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw Van de Beerekamp, Er was gisteren een storing op analoge tv in uw regio. De storing is gisteren omstreeks 22.00 uur `s avonds verholpen. Onze excuses voor het ongemak. met vriendelijke groet, Fleur Lijbrandt Webcare

Bedrijf Lijbrandt
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 4 april 2012

Een klant van Lijbrandt meldde dat er vanaf 16.00 uur geen toegang was tot tv en radio. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vanaf 16.00 uur geen tv en radio!

Gewenste Oplossing:

Op de hoogte gehouden worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lijbrandt in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lijbrandt een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lijbrandt

Heeft op 05 april 2012 om 11:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw Van de Beerekamp,

Er was gisteren een storing op analoge tv in uw regio. De storing is gisteren omstreeks 22.00 uur `s avonds verholpen. Onze excuses voor het ongemak.

met vriendelijke groet,
Fleur
Lijbrandt Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM