Klacht: magnetron ontploft

Luma op 17 augustus 2014 over LG in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf LG
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 17 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Help! Mijn LG magnetron is gisteren nacht ontploft, het is vanzelf aangegaan. Ik kwam smorgens beneden in de keuken en dacht wat ruik ik nou? Tot mijn verbazing was de magnetron helemaal zwart en ontploft doet het ook niet meer. Dit is echt levens gevaarlijk!!

Gewenste Oplossing:

Hij was al 6 jr oud en geen dure, maar dit had heel anders kunnen verlopen ..(.brand in huis!) Enige suggesties van u zijde??

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over LG

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over LG nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Hoi Emma, Ik neem aan dat er gewoon helemaal geen reactie is van hun kant?

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Ik heb vandaag 23-09-2014 begrepen van de klantenservice van LG dat het twitterklachten account niet meer in werking is!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM