Klacht: Defect aan telefoon word afgewimpeld als waterschade.

A.Levering op 12 november 2014 over LG in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf LG
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 12 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn Nexus 5 gaf na 3 maanden gebruik aan dat de simkaart verwijderd was. Na herstarten deed de telefoon het weer. Klacht kwam 1x in de week terug. Ik heb LG gebeld en helpdesk gaf aan dat deze ter reparatie aangeboden moest worden. Omdat het 1x in de week gebeurde en ik de telefoon echt nodig heb, heb ik pas 3 maanden later toen de klacht meerdere keren per dag voor deed de telefoon voor reparatie aangeboden. Ik wist ook wat het probleem was. Ik kon de klacht reproduceren. Echter kreeg ik te horen dat het waterschade was. Vreemd, ik kon de klacht reproduceren. Ik kon hoog en laag springen, niets aan te doen. Ik heb duidelijk aangegeven de telefoon te repareren en dat ik het defecte onderdeel terug wil hebben. Ik kreeg dit te horen nadat mijn telefoon 4 a 5 weken weg was. Achteraf zou ik het wel uitvechten met mediamarkt en LG. Echter krijg ik mijn onderdeel wat defect is niet terug. Ik kan dus niet bewijzen dat het geen waterschade is. Mijn melding van reproduceren werd ook niets mee gedaan. Ook belt LG niet terug, ze mailen je terwijl dit niet was afgesproken.

Van LG krijg ik mijn onderdeel niet terug omdat ze alle onderdelen controleren op wat er gebeurd is. Echter als ik vraag naar het rapport hebben ze dat niet.

Als particulier kan je dus niets en ook je onschuld bewijzen is dus niet mogelijk, je wordt op alle vlakken tegengewerkt.

Gewenste Oplossing:

Of de reparatiekosten volledig vergoeden inclusief volledige garantie of mijn defecte onderdeel terug. (Opsturen)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over LG

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over LG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM