Klacht: binnen camera slecht!

Cyliaa op 12 maart 2014 over LG in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf LG
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 12 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb mijn telefoon al een tijdje en heb gezien dat mijn binnen camara echt heel slecht en wazig is , ik dacht dat dit wel zou gaan verdwijnen maar toen ben ik hem later gaan vergelijken met vrienden die deze telefoon ook hebben en als ik dat dan zie dan werken die van hun wel gewoon normaal goed en zijn van goede kwaliteit en die van mij dan echt niet dus.

Gewenste Oplossing:

ik weet niet of het zou kunnen dat ik de telefoon opstuur en een vervangende krijg en dan dat jullie die reparen en dat ik dan niet de volle mep betaal maar dan de helft of iets meer want ik heb er echt al heel lang last van en ik wou toen ik deze telefoon haalde juist een super goeie binnencamara dus daar baal ik heel erg hard van dat dat niet zo is! ik hoop dat jullie mij willen en kunnen helpen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over LG

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over LG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM