Klacht: toch bedrag afgehouden ondanks stopzetten abonnement

angela curfs op 23 april 2021 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 23 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had meegedaan aan een maandelijks actie voor 1 maand. Al na 2 weken kon ik de app niet meer gebruiken. Aangezien ik er toch geen gebruik meer van wilde maken heb ik verder geen actie ondernomen. Nu zie ik dat er weer een bedrag afgeschreven is. Al 2 dagen kan ik wegens een technische storing LEXA niet telefonisch bereiken?!?!
Ook kan ik niet meer inloggen om mijn abonnement stop te zetten omdat mijn emailadres waarschijnlijk niet klopt. Als ik mijn wachtwoord wil veranderen krijg ik dit niet binnen in mijn mailbox ( ook niet in SPAM)

Gewenste Oplossing:

stopzetten van Abonnement

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door angela curfs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM