Klacht: teveel betaal voor dingen ik niet niet wil heb ik wil alleen maar voor 3 maanden betalen

jippie580 op 26 januari 2012 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste Hr. Wilshaus, ik begrijp uit uw bericht dat u graag de teveel betaalde bedragen bij betaling gerestitueerd wilt zien. Ik betreur het dat u problemen heeft ervaren bij betaling van uw Full Membership. Ik wil u dan ook graag...

Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 26 januari 2012

Een gebruiker van Lexa.nl heeft zich aangemeld voor een lidmaatschap van drie maanden, maar ontdekte dat hij ongewild extra kosten had gemaakt door aanvullende diensten aan te schaffen. Hij vindt het totale bedrag te hoog en verzoekt om terugbetaling van het teveel betaalde bedrag. Het probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goede avond

ik dacht en wordt weer eens tijd voor een date. dus ik dacht ik wordt voor 3 maand lid. maar wat zie ik nu ik heb nu meer dan 3 maand lid geworden en heb er nog verder ander dingen bij gekocht. wat niet mijn bedoel is geweest ik wou gewoon 3 maand voor 38.85 euro en meer niet.. wand ik vind het best wel veel geld . wat ik nu moet betalen… dus nu hoop ik dat u mijn kan helpen met geld die ik teveel heb betaald tegen gegeven om mijn bank nummer

Gewenste Oplossing:

ik wil gewoon voor 3 maanden betalen en wil voor de ander dingen met geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lexa.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lexa.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lexa.nl

Heeft op 26 januari 2012 om 09:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Hr. Wilshaus,

ik begrijp uit uw bericht dat u graag de teveel betaalde bedragen bij betaling gerestitueerd wilt zien.

Ik betreur het dat u problemen heeft ervaren bij betaling van uw Full Membership. Ik wil u dan ook graag het e.e.a. uitleggen.

Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en geconstateerd dat u inderdaad meerdere betalingen heeft gedaan. Ik ben verheugd u te kunnen melden dat ik de betalingen van 44,70 Euro voor een upgrade Premium & Control, 29,70 Euro voor een upgrade Premium en 38,85 Euro voor een 3 maanden Full Membership voor u heb geannuleerd. U zult alle bedragen binnen 4 tot 8 weken op uw rekening gerestitueerd zien.

Wanneer u een betaling doet voor een Full Membership van Lexa, komt u na afronding van deze betaling terecht in het scherm met extra opties. Indien u van deze opties geen gebruik wilt maken klikt u onderaan de pagina op de link "Ik houd het bij mijn Lexa membership van 3 maanden". Wanneer u op bevestigen klikt zal er opnieuw geld van uw rekening worden geïncasseerd voor een extra optie. De nummers van uw bankkaart werden opgeslagen bij uw eerste aankoop, dankzij het systeem "One Click Pay" (volledig beveiligd), ik wil u dan ook vragen om uiterst waakzaam te zijn. Met dit systeem hoeft u niet alle nummers van uw bankkaart opnieuw in te geven. Vanaf nu wordt dit rekeningnummer geselecteerd, indien u op "Betaling bevestigen" klikt. Ik raad u aan de volgende keer hier voorzichtig mee om te gaan, om te voorkomen dat u onbedoelde betalingen doet.

Uw huidige Full Membership bedraagt 3 maanden en loopt tot 26-04-2012 en zal hierna eindigen. U heeft uw automatische verlenging zelf al geannuleerd.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en wens u veel dating plezier. Mocht u nog vragen en of opmerkingen hebben dan kunt u altijd contact opnemen met ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de website. Hier klikt u op een willekeurige categorie en vervolgens op een willekeurige vraag. Wanneer u dan naar beneden scrolt kunt u op de link "Stel een vraag" klikken. Vervolgens kiest u een categorie waar uw vraag betrekking op heeft en schrijft u uw bericht en klikt op "Bevestigen". Op de volgende pagina klikt u op de knop "Ja" om uw bericht naar ons te verzenden. Wanneer u bent ingelogd op uw profiel ontvangt u hier een bevestiging van. U zult binnen 48 uur een antwoord ontvangen.

Met vriendelijke groet,

Christine

Lexa Team

jippie580

Heeft op 30 januari 2012 om 09:22 geantwoord

Ja wel wel blij met het antwoordt vind het alleen jammer dat ik 4 à 8 weken moet wachten op mijn geld. Hoop dat dit snel kan verder ben ik wel blij met het antwoordt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM