Klacht: onrechtmatige automatische incasso

kevinvandom op 09 februari 2015 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 9 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ruim een jaar geleden via LEXA.nl een een lidmaatschap van 3 maanden afgesloten. Hierbij aangegeven GEEN gebruik te willen maken van de mogelijkheid van automatische incasso. Echter wordt er tot op heden elke maand €12.99 geïncasseerd. Daarnaast is het stopzetten van het zogenaamde membership onnodig lastige gemaakt met de nodige foutmeldingen en storingen. tevens is het moet mogelijk om contact op te nemen via email omdat ook hier een storing en fout wordt weergegeven. Bij het verzenden wordt er om een verificatie code gevraag welke slecht/niet leesbaar is. Indien na het vernieuwen een redelijk te lezen code zichtbaar is, dan blijkt het alsnog niet mogelijk om de tekst te verzenden.

Gewenste Oplossing:

Zodra LEXA niet meer gemachtigd is om zonder rechtmatige bevestiging automatisch te incasseren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM