Klacht: onmogelijk om op te zeggen

Marianne210364 op 10 augustus 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Marianne210364, Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft de automatische verlenging van uw 1 maand Full Membership niet te kunnen annuleren. Ik vind het spijtig om te horen dat u problemen heeft ondervonden met het annuleren van uw automatische...

Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 10 augustus 2013

Een gebruiker heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn lidmaatschap bij Lexa.nl op te zeggen, maar ervaart dat dit onmogelijk is en dat het bedrijf blijft incasseren. Ondanks het versturen van een e-mail ontvangt hij geen reactie en uit hij zijn frustratie over de hoge kosten en de negatieve ervaringen van andere gebruikers. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik ben onafgebroken dagen achter elkaar bezig geweest om mijn lidmaatschap bij Lexa.nl op te zeggen maar ze gaan gewoon door met incasseren.
Ik wilde het een maand proberen maar opzeggen is duidelijk ONMOGELIJK! Ik wil er per direct vanaf want het is erg duur. Ik heb ze een mail gezonden en daar reageren ze domweg niet op. Zo te lezen op reviews van andere gebruikers zijn het oplichters.
HOE KOM IK ER VANAF????? HELP!!!

Gewenste Oplossing:

Er is nog geen oplossing maar ik hoop die snel te krijgen !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lexa.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lexa.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lexa.nl

Heeft op 08 augustus 2013 om 11:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Marianne210364,

Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft de automatische verlenging van uw 1 maand Full Membership niet te kunnen annuleren.

Ik vind het spijtig om te horen dat u problemen heeft ondervonden met het annuleren van uw automatische verlenging. Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en geconstateerd dat u inmiddels zelf per 07-08-2013 de automatische verlenging heeft geannuleerd. Dit betekent dat er verder geen afschrijvingen meer zullen volgen, en uw membership per 04-09-2013 zal eindigen. U kunt nog tot deze datum gebruik maken van de betaalde diensten op de Lexa website, en hierna zult u weer als gratis member op de website geregistreerd staan.

Ik hoop u zo voldoende geïnformeerd te hebben, mocht u verder nog vragen hebben kunt u deze via de website stellen. Via de volgende link vindt u de meest gestelde vragen:

http://www.lexa.nl/help/contact_ex_faq_v.php

Staat het antwoord op uw vraag er niet tussen dan heeft u de optie om zelf een vraag te stellen. Onder elke vraag vindt u namelijk de button "Stel een vraag". Ons Customer Care Team zal uw vraag dan binnen 48 uur van antwoord voorzien.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM