Klacht: Mensen zich onder andere naam opgeven.

Nicky90 op 17 februari 2017 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 17 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo,

Nu gebruik ik al een tijdje lexa.. heb nu alleen als een paar keer leuk contact maar dan blijkt diegene een valse woonplaats of naam op te geven. Gelukkig pluis ik alles uit en heb ik de mogelijkheid daarvoor.. maar dit kan ook voor sommige mensen gevaarlijk zijn.
Heb nu 1 jongen er wel mee geconfronteerd.. die vond dit niet zo tof.. maar heb hem wel met de waarheid in aanraking gebracht..ik twijfel zeer sterk aan de veiligheid van lexa en weet niet of ik zo nog klant wil zijn.

Gewenste Oplossing:

Een strengere controle als iemand een profiel aanmaakt.. neem een voorbeeld aan parship.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM