Klacht: Maandelijkse geldafschrijving zonder toestemming

Ymmy op 11 februari 2014 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 11 februari 2014

Een gebruiker van Lexa.nl heeft een klacht ingediend over een automatische verlenging van zijn abonnement zonder toestemming. Hij had gekozen voor een eenmaandsabonnement, maar ontdekte later dat er drie maanden achter elkaar was afgeschreven, wat resulteerde in een totaalbedrag van 75 euro. De gebruiker vindt dat de informatie over de automatische verlenging niet duidelijk op de website staat en ervaart problemen bij het indienen van een klacht.

Mijn Klacht:

Als je een abonnement afsluit bij Lexa.nl kun je kiezen uit verschillende abonnementen. Die van drie maanden kost meer, maar is in verhouding minder duur. Ik wilde een maand proberen dus ik ging voor een abonnemnt van 1 maand voor 24.99, maar zonder toestemming wordt dit omgezet in een automatische verlenging, waardoor er nu drie maanden achter elkaar. Komt neer op 75!!!! Euro bij mij dat geld is afgeschreven. Nu ik erachter kom is het natuurlijk te laat, maar zij geven dit op de webiste niet duidelijk aan. Als je een klacht wilt sturen, dan loop iedere keer de website vast. Dus dit is vrijwel onmogelijk

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn twee maanden geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM