Klacht: De automatisch betaling.

Lex02 op 28 oktober 2013 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Lex02, Bedankt voor uw bericht omtrent een maandelijkse afschrijving die u graag stop wilt laten zetten. Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en zie dat u inmiddels al contact heeft opgenomen met ons...

Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 28 oktober 2013

Een gebruiker van Lexa.nl ontdekte dat er maandelijks €29,50 van zijn rekening werd afgeschreven, terwijl hij geen lidmaatschap had. Hij was zich niet bewust van een aanmelding en verzocht het bedrijf om deze automatische betaling zo snel mogelijk te stoppen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik zie op me rekening dat er elke maand 29,50 vanaf word gehaald.maar ik ben daar helemaal geen lid van. Ik betaal het nu al een tijdje.en ik wist eigenlijk niet waar het van was.ik weet niet of ik op een manier nog aangemeld ben bij jullie. Maar ik hoop dat jullie er voor kunnen zorgen dat dit zo spoedig mogelijk word opgelost. Want ik ben der helemaal klaar mee dat er maandelijks dat bedrag er vanaf word gehaald. Ik hoop snel iets te horen van jullie.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn profiel word verwijderd. En dat er geen geld meer van me rekening word gehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lexa.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lexa.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lexa.nl

Heeft op 11 november 2013 om 16:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lex02,

Bedankt voor uw bericht omtrent een maandelijkse afschrijving die u graag stop wilt laten zetten.

Ik heb uw gegevens met betrekking tot uw profiel voor u nagekeken en zie dat u inmiddels al contact heeft opgenomen met ons Customer Care Team via de "Help" link.

De maandelijkse afschrijving betrof een automatische verlenging van een Full Membership dat u in het verleden bent aangegaan. Vervolgens heeft u uw profiel opgeschort en niet verwijderd, en bent hierbij vergeten om eerst de automatische verlenging te annuleren,waardoor er maandelijks nog een bedrag van uw rekening kon worden geïncasseerd. Mijn collega heeft de automatische verlenging voor u geannuleerd, zodat er verder geen afschrijvingen meer zullen volgen. Tevens is uw profiel definitief van de website verwijderd.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog andere vragen hebben, dan kunt u altijd contact opnemen met ons Customer Care Team. Hiervoor klikt u op de "Help" link onderaan de Lexa website, en vervolgens vindt u rechts in het scherm de link "Stuur een e-mail". Als u hier op klikt opent zich het contactformulier waar u al uw vragen en gegevens in kwijt kunt. U klikt dan op "Bevestigen" vult eventueel het e-mailadres nog in en klikt vervolgens op "Ja" om het bericht te versturen. U zult een ontvangstbevestiging hiervan ontvangen en binnen 48 uur een antwoord.

Met vriendelijke groet,

Marieke van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM