Klacht: Ben niet een klant van Lexa

niet bekend bij mij op 12 november 2012 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 13 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste J. Van der Kolk, ik begrijp uit uw bericht dat er voor u onbekende afschrijvingen hebben plaatsgevonden, die u graag geannuleerd en gerestitueerd wilt zien. Ik vind het spijtig te horen dat er een, voor u onbekende, afschrijving gedaan...

Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 12 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er worden sinds juli 2012 bedragen van mijn rekening afgeschreven. Ik heb me niet eens ingeschreven!! Heb geen gebruikersnaam en mijn emailadres en WW kan ook niet bekend zijn bij u. Ik zou graag zien dat jullie geen bedragen meer agschrijven van mijn rekening. Want ik kan niet inloggen op uw datingsite.

MVG J. van der Kolk

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de bedragen niet van mijn rekening worden afgeschreven. En dat ik de bedragen vanaf juli teruggestord krijg op mijn rekening. Dit nummer wil ik niet doorgeven, jullie zijn op de hoogte van mijn bankrekening nummer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lexa.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lexa.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lexa.nl

Heeft op 13 november 2012 om 18:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste J. Van der Kolk,

ik begrijp uit uw bericht dat er voor u onbekende afschrijvingen hebben plaatsgevonden, die u graag geannuleerd en gerestitueerd wilt zien.

Ik vind het spijtig te horen dat er een, voor u onbekende, afschrijving gedaan is en wij helpen u graag om meer duidelijkheid te verschaffen.

Om u verder op weg te helpen wil ik u vragen om de volgende gegevens, indien beschikbaar, aan te vullen:

Naam bank:
Adres:
Rekeningnummer:
Creditcardnummer:
IBAN:
BIC:
Bedrag:
Betalingskenmerk:
Datum betaling:
Naam rekeninghouder:
Gebruikersnaam:
Emailadres:
Geboortedatum:

Het betalingskenmerk vindt u terug bij het afschrift van de allereerste betaling aan ons. U heeft deze tevens direct na uw aankoop per e-mail ontvangen. Het kenmerk begint met BBT, PID of TDP.

Ik hoop u zo voldoende te hebben geïnformeerd. Wij ontvangen uw gegevens graag van u via de "Help" link onderaan de Lexa website. Hier klikt u op een willekeurige categorie, een willekeurige vraag en vervolgens scrolt u naar beneden en klikt u op de link "Stel een vraag" om een bericht te sturen. Gelieve in dit bericht uw gegevens te vermelden waarmee u zich bij ons geregistreerd heeft. U zult dan binnen 48 uur een antwoord ontvangen op uw bericht.

Met vriendelijke groet,

Christine van het Lexa Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM