Klacht: Blauwe vlekken in kleding door Lenor pods

MEmens op 28 oktober 2023 over Lenor in de categorie Algemeen, Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Lenor
Categorie Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 28 oktober 2023

Een consument heeft lichte kleding gewassen met Lenor pods en ontdekte blauwe vlekken op verschillende kledingstukken na het wassen. Dit is extra problematisch omdat een van de getroffen truien van een vriendin is. De consument vindt het onacceptabel dat het wasmiddel vlekken veroorzaakt die niet te verwijderen zijn en vraagt om een oplossing.

Mijn Klacht:

Ik heb van de week lichte kleding gewassen met lenor pods. Toen ik het uit de machine haalde zag ik dat in diverse kledingstukken blauwe vlekken ontstaan waren. Heel vervelend. Extra vervelend omdat een van de getroffen truien geleend is van een vriendin. Ik vind het niet kunnen dat een wasmiddel vlekken in kleding maakt. En de vlekken zijn er met geen mogelijkheid meer uit te krijgen.
Wat kunnen jullie voor mij doen?

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding voor de twee truien die het meeste vlekken hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lenor

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lenor nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MEmens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM