Mijn Klacht:
Het enige wat werkt bij het Leidsch Dagblad (de Telegraaf) als het gaat om de tel. bereikbaarheid van de klantenservice, is het irritante bandje met de mededeling dat het erg druk is op dit moment… Wanneer je ook belt, altijd hetzelfde liedje. Voorstel aan het Leidsch Dagblad, maak een bandje met de boodschap dat jullie een hekel hebben aan telefonisch contact en dat de klant wordt aangeraden om nooit meer telefonisch contact op te nemen en direct maar de verbinding te verbreken.
Het enige bericht van de kant van het Leidsch Dagblad komt via de bank dat er weer geld is afgeschreven. Dit laatste danwel zonder bedankje maar ja de klant heeft er ook geen dankjewel voor over richting het Leidsch Dagblad. Jammer van deze club ondanks dat de prettig leesbare krant vaak wel in orde is. Wellicht met ‘alle medewerkers’ een dagje op Klantvriendelijkheids-cursus gaan.
Gewenste Oplossing:
Schaf dat eeuwige en ongeloofwaardig bandje met de onzin tekst af '...dat het op dit moment erg druk is, anders dat u van ons gewend bent....'
Neem gewoon de telefoon op en als dat niet kan neem zelf contact op met de klant.

