Klacht: Klacht over communicatie

Jeanneke den Os-Geijer op 04 januari 2023 over Leidsch Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Leidsch Dagblad has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 januari 2023

Een abonnee van Leidsch Dagblad uit zijn onvrede over de communicatie rondom zijn abonnement. Na een verhoging van de abonnementsprijs zonder voorafgaande melding, heeft hij onterecht dubbele kosten moeten betalen. Hij vraagt om terugbetaling van het teveel betaalde bedrag en suggereert dat het bedrijf klantvriendelijker moet zijn.

Mijn Klacht:

Ik hen 3 jaar geleden een abonnement voor 18,50 €afgesloten. In december werd er 34,50 €afgeschreven. Ik gebeld zeiden dat het Abbonement afgelopen was van 18,50. Ik begrijp niet dat er van tevoren geen mail wordt gestuurd dat je Abbonement afloop met de mogelijkheid die er zijn voor een ander Abbonement. Ik heb een Abbonement alleen digitaal afgesloten voor 12,00 € . Dat werdt vandaag al afgeschreven. Weer gebeld nieuw Abbonement wordt gelijk afgeschreven hadden ze niet gezegd. Dus ik moet bijna 50,00 € deze maand betalen wat veel geld is . Ik hoop dat ik tot februari 18,50 hoef te betalen dat de rest terug gestort kan worden. Zou beter zijn al jullie meer klantvriendelijker zijn.

Gewenste Oplossing:

Als er in vervolg de klanten op te hoogte wordt gesteld van een afloopdatum.En dat ik tot februari 18,50 € hoeft te betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Leidsch Dagblad over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Jeanneke den Os-Geijer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM