Klacht: nieuwste map besteld heb het idee dat deze map ouder is

jannyzuidema op 06 mei 2013 over leesland in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
leesland has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, U bent lid geworden via Leesland in Koog a/d Zaan, waarschijnlijk via hun website, zij hebben u aangemeld bij ons. In onze Leesmap zit geen weekend en deze kunnen wij ook niet bijleveren. De Mens Mind zit...

Bedrijf leesland
Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 6 mei 2013

Janny Zuidema heeft een klacht ingediend over de ontvangen leesmap van Leesland, waarin zij aangeeft dat de map mogelijk niet de nieuwste editie is, omdat er in de winkel andere bladen liggen. Daarnaast meldt zij dat er een scheur in een bladzijde van de Story zit en dat zij in plaats van de gevraagde extra optie 'de weekend' de 'men's mind' ontvangt, wat haar ontevredenheid vergroot.

Mijn Klacht:

Goedemiddag heer/dame
ik ontvang sinds enkele weken de leesmap.ik had gevraagd om de nieuwste map.maar heb soms het idee dat deze map al een week oud is.want als je in de winkel kijkt. liggen daar hele andere bladen.en nu zit er ook een hele scheur in een bladzijde van de story dit is toch vreemd .als het dan nw bladen zijn.ik had ook gevraagd om een extra optie de weekend.. en ontvang ip daarvan men s mind .ik ben dan ook niet helemaal tevreden hierover.afwachtend op Uw antwoordt verblijf ik Janny Zuidema Orchideestraat 73 9731 gd Groningen

Gewenste Oplossing:

De nieuwste bladen en als extra de weekend

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar leesland over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door leesland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat leesland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van leesland

12 jaren geleden - Geachte heer/ mevrouw, U bent lid geworden via Leesland in Koog a/d Zaan, waarschijnlijk via hun website, zij hebben u aangemeld bij ons. In onze Leesmap zit geen weekend en deze kunnen wij ook niet bijleveren. De Mens Mind zit standaard in onze Leesmap. U heeft toch echt de nieuwe map, echter omdat u op de vrijdagroute zit en donderdags de nieuwe tijdschriften al in de losse verkoop gaan, heeft u het idee dat hij ouder is. Kijkt u echter op het weeknummer en de kalender ziet u dat het de nieuwe map is. Wij kunnen het probleem verder niet voor u op lossen, de Weekend hebben wij niet, het spijt ons. Met vriendelijke groet, Leesland Schoonebeek Ledenadministratie

leesland

Heeft op 06 mei 2013 om 16:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

U bent lid geworden via Leesland in Koog a/d Zaan, waarschijnlijk via hun website, zij hebben u aangemeld bij ons. In onze Leesmap zit geen weekend en deze kunnen wij ook niet bijleveren. De Mens Mind zit standaard in onze Leesmap.
U heeft toch echt de nieuwe map, echter omdat u op de vrijdagroute zit en donderdags de nieuwe tijdschriften al in de losse verkoop gaan, heeft u het idee dat hij ouder is. Kijkt u echter op het weeknummer en de kalender ziet u dat het de nieuwe map is. Wij kunnen het probleem verder niet voor u op lossen, de Weekend hebben wij niet, het spijt ons.

Met vriendelijke groet,
Leesland Schoonebeek
Ledenadministratie

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van leesland beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM