Klacht: Goederen wel betaald maar niet geleverd gekregen (http://www.leeftijd-feestartikelen.nl)

markkokke op 27 november 2012 over Leeftijd-Feestartikelen.NL in de categorie Internetshops - Cadeau's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 november 2012

Een klant heeft op 6 november een bestelling geplaatst bij Leeftijd-Feestartikelen.NL, met de verwachting de goederen op 17 november te ontvangen voor een verjaardag. Na het ontvangen van verkeerde artikelen op 13 november, werd beloofd dat de juiste spullen binnen twee dagen geleverd zouden worden, maar op 27 november zijn deze nog steeds niet aangekomen, ondanks herhaald contact met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Op dinsdag 6 november heb ik een bestelling gedaan. Ik had de spullen 17 november nodig voor een verjaardag dus ik dacht ruim op tijd te zijn. Spullen werden nadat ik had gebeld op dinsdag 13 november geleverd. Bleken verkeerde spullen te zijn. Dit meteen gemeld en ik zou 2 dagen later de spullen krijgen. Het is nu 27 november en ik heb de spullen nog steeds niet. Heb contact gehad met het bedrijf en die zegt de jusite spullen te hebben verstuurd.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding van mijn bestelling want de verjaardag is inmiddels al lang geweest en ik heb er dus niets meer aan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM