Mijn Klacht:
IK heb in augustus een simonly voor mijn zoon afgesloten. Helaas ging dit niet zonder slag of stoot. Uiteindelijk telefonisch dit aangekaart en ik kon opzeggen. Ik heb dit gedaan op 20 en 25 augustus heb ik een bevestiging van Lebrara ontvangen.
Vervolgens kom ik na een paar maanden achter dat er nog steeds geld van mijn rekening wordt afgetrokken voor dat abonnement en ook nog meer geld. Ik heb een klacht ingediend en verzocht het abonnement te beëindigen zonder kosten voor mij!. Ik kreeg een melding dat Ik een reactie had op mijn klacht. Ik kon geen reactie vinden en ben gaan chatten met hun. In de chat werd aangegeven dat mijn contract wordt beëindigd en dat ik binnen 72 uur bericht zou krijgen. De chatter gaf aan dat hij even moest uitzoeken wat er aan de had is want ik had een contract voor 24maanden. Ineens ging het gesprek de andere kant op.Het kon niet opgezegd worden en ik heb me maar daar aan te houden want ik kom pas na 5 maanden hiermee. Dus ik heb een annulering 2X, ik heb de maanden betaald (waar ik mij niet van bewust was) want ik ga ervan uit dat ik geen gebruik kan maken van iets die geannuleerd is.
Ik heb zelf nog aangeboden dat ze het geld van die 5 maanden mogen houden, aangezien ik die toch l betaald had en geen zin in gedoe heb. Nee is het antwoord, ik mag nog 24 maanden uitzitten of een afkoopsom betalen. Ze zijn echt gek geworden daar.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat het abonnement opgezegd wordt zonder verder kosten voor mij.


