Mijn Klacht:
Dit is de 2 klact bij u… de buitenlandse nietsnutten van lebara, als een imdier van de film transformers praten , ik vraag de naam met wie spreek ik xe willen niet geven of spellen. Mijn nr xal van vodafon naar lebara genomen ivm bij gsm winkel tel met abbonament van lebara. Ik stuur alles terug. Ivm tel niet ok…ik geef door aan lebara dat mijn nr eid november niet mee moet nemen ivm ik heb niet van niemand. Dat was begin november en abbonament zal per 29 november in gaan. Ze gwven pas 20 november aan ok niet meer maar de 28 gaat mijn nr bij vodafon afsluiten en sturen de 29 mails dat ik kan mijm nr gebruike bij lebara. Ik had van lebara niets geen sim etc.
Ik bel daar 10….15x mais 3 klacht 3 niets.ik ben nu 3 weken onbereikbaar voor niemand. Ik kop zelf 1 simkaart ik bel dinsdag 12-12 om 9.30door de geven de niewe nr en sim dar ze de nr op dit sim kan overschrijven. Ze zij 1…2 dagen nu is 18 -12 doet geen k… ik heb al weer mail gestuurd geen antwoord. Ik ga met die rechtswinkel bezig , en als hen niet doet wat ik vraag dan naar de rechter.. maar dan laat ik horen hoe zen mensem praten dat ik hen paar gesprekken opgenomen, zomder dat hen weten.
Gewenste Oplossing:
Dat ze de kosten en de elende mijn revalidatie ctr, neurolog internist huisarts mijn kinderen mijn fam van Amerika Italië, Roemenië niet kon berijken geen afspraken maken etc. Dat ze 6 manden die ik al internationaalopereerd voor 20euro 6 manden ik maar 10 betaal per mand en hen 10 ....dat is 60 euro wat hen gaan betalen


