Klacht: door een onbekende gebeld en in een tel €20. beltegoed kwijd

denhaag43 op 02 januari 2015 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Nieuwe klacht
Datum 2 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

wij zijn door een voor ons onbekend nummer gebeld. man sprak waarschijnlijk Engels. hij belden met zijn nummer 0686863364.
en in een paar tellen al het bel tegoed €20. van het toestel weg
onze vraag is, is het na te gaan wie dit gedaan zou kunnen hebben, en zoude jullie hier ook iets aan kunnen doen zo dat deze man gestopt word met deze onzin

Gewenste Oplossing:

zo dra als deze persoon gestopt is met deze , onzin of zou het oplichting kunnen zijn. wij weten het niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie