Mijn Klacht:
In 2017 was ik verzekerd bij De Frieslandzorg verzekering en deze beëdigd op 31-12-2017.En is door mijn huidige verzekering schriftelijk opgezegd de LAVG heeft mij brutaal aangeschreven voor een betaling van 01-01-2018 ?
Ook het Incasso bureau heeft mij aan geschreven voor een vordering van november 2017 Deze daar middel van bewijzen aangetoond dat de betalingen zijn gedaan op 01-11-2017 ?
Ok De Friesland zorg verz. heeft nooit op de hoogte gebracht om welke betaling het gaat .
Het blijk dat het gaat om een betaling achterstand van Mei 2017 een maand premie van € 212,36 waar ik pas in 2018 over ben aangeschreven Dit had veel eerder (moeten) kunnen gebeuren ?
Kort om mijn conclusie is dat dit veel eerder had moet gebeuren en zorgvuldiger en dit had voor mij geen (incasso) kosten inrekening gebracht.
Gewenste Oplossing:
Als er meer zorgvuldigheid zou worden betracht voor een incasso hadden deze (incasso) kosten kunnen worden vermeden.

