Klacht: waardeloos bedrijf die niet met je meedenkt

wendel Hennep op 13 april 2022 over LAVG in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LAVG has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 april 2022
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, U hebt een klacht over ons geplaatst op Klacht.nl. Om uw klacht in behandeling te nemen, vragen wij u om uw klacht rechtstreeks aan ons te zenden. U kunt dat doen via onze website: www.lavg.nl - organisatie...

Bedrijf LAVG
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 13 april 2022

Een klant heeft een betalingsregeling met LAVG getroffen, maar door onvoorziene omstandigheden is deze regeling vervallen. Ondanks de bereidheid van de klant om het openstaande bedrag in één keer te betalen na ontvangst van zijn salaris, weigert LAVG om hierop in te gaan, wat leidt tot frustratie en zorgen over extra kosten.

Mijn Klacht:

Ik had een betalingsregeling met lavg afgesproken dat ik het in 2 termijnen zou overmaken. 1e termijn op 1 april betaald afgesproken dat ik het 2 termijn eind april zou overmaken. Nu is er iets bij gekomen waardoor de betalingsregeling is komen te vervallen.
En nu word ik gesommeerd het binnen 14 dagen te betalen. ik heb Lavg gebeld aangegeven: ik kan alles in 1 keer aflossen alleen niet voor de 19e omdat ik al een aardig bedrag heb overgemaakt begin deze maand en mijn salaris rond de 25e weer binnenkomt en ik dan alles in 1x af los. Maar daar weigeren ze mee akkoord te gaan iets wat ik niet begrijp.

Klant wil zijn geld en nu gaat het alleen maar langer duren omdat ze weigeren mee te werken en er dalijk extra kosten bij komen.

Ik snap dat ik zelf in de situatie ben gekomen en ik ben zelfs bereid om het in 1x te betalen maar mensen moeten ook begrijpen dat binnen 14 dagen soms ook lastig is

Je biedt een oplossing aan waar de klant zeker te vrede mee zal zijn , maar ze kiezen ervoor om je niet die 7 dagen respijt te geven waardoor er extra kosten bij komen wat ik bijzonder krom vind ( zeker deze tijd )

ik had aangegeven einde van de maand betaal ik die – 500 in 1x. 350 133 die er na de betalingsregeling is bijgekomen .

Medewerker wil echter dat ik die 133 betaal om daarna een nieuwe regeling te treffen.

Dus nu moet de opdrachtgever nog langer wachten.

Gewenste Oplossing:

ik vind hoe dan ook dat ze hier wat soepeler in kunnen zijn. Zeker als iemand je belt dat hij bereid is het volledige bedrag in 1x te betalen.
Maar de medewerkers was blijkbaar de baas deed ook geen moeite om iets na te vragen en bleef in zijn eigen straatje praten.

Ik ga wel kijken hoe ik dit moet oplossen maar ik wil dit wel melden en een klacht indienen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LAVG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door LAVG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat LAVG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

LAVG

Heeft op 20 april 2022 om 09:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw,

U hebt een klacht over ons geplaatst op Klacht.nl. Om uw klacht in behandeling te nemen, vragen wij u om uw klacht rechtstreeks aan ons te zenden. U kunt dat doen via onze website: www.lavg.nl - organisatie - klachtafhandeling waarna u van ons een inhoudelijke reactie ontvangt. Om dubbele werkzaamheden te voorkomen zullen wij niet verder via Klacht.nl met u communiceren.

Met vriendelijke groet,

LAVG Gerechtsdeurwaarders

Alle klachten die gemeld zijn door wendel Hennep
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM