Klacht: Onterecht deurwaarder van jullie bij werkgever

Rita@69 op 28 januari 2023 over LAVG in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LAVG is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf LAVG
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 28 januari 2023

Een persoon heeft via zijn werkgever een loonbeslag ontvangen van LAVG, terwijl hij geen eerdere communicatie hierover heeft ontvangen. Hij is verontrust omdat hij 1,5 jaar geleden met een schone lei uit zijn schulden is gekomen en twijfelt aan de rechtmatigheid van de actie van LAVG. De klager geeft aan dat hij zijn klacht via klacht.nl indient en overweegt juridische stappen te ondernemen als er geen reactie komt.

Mijn Klacht:

Hallo ineens krijg ik via werkgever een loonbeslag van Lavg, waar ik thuis ook niks heb van ontvangen, heb 1.5 jaar terug met schone lei eruit gekomen weet niet eens waarvan, weet dat Lavg schulden opkoopt en mensen naar sanering gaat lastig vallen ik ben flink over de zeik, en nee Lavg ik stuur het jullie niet maar bij klacht punt nl en daar kunnen jullie antwoorden, zoniet dan gaat dit door naar de rechtsbijstand.

Gewenste Oplossing:

Dat dit ongedaan gemaakt wordt en de schade die ze bij mijn werkgever hebben aangericht bij mij

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LAVG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door LAVG in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Rita@69
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM