Klacht: Lavg neemt geen enkele moeite om het op te lossen

B-sec op 13 mei 2013 over LAVG in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
LAVG has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf LAVG
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 13 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

LAVG lost niks op ze verwijzen alleen maar naar das het is echt een slecht zooitje ze snappen niet dat zelfs das verrast was door de uitspraak en nu proviteren ze er van maar er loopt hoger beroep en ze nemen niet de moeite om daarop te wachten nee we mogen niet meer eten echt slechte mensen die LAVG ik hoop echt dat ze gestrafd worden voor hun daden ze zijn echte uitzuigers.
Maar de tegen claim word steeds hoger en ga ook over hun overal klachten neerleggen tros radar/opgelicht Vara Kassa.

Gewenste Oplossing:

Dat ze wachten tot het hoger beroep want dan kunnen ze pas lachen Frank Visser staat bekent om ze rare uitspraken het is een schande dat die man rechter is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over LAVG

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar LAVG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over LAVG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM