Mijn Klacht:
Mijn man zou in juni geopereerd worden aan zijn rug vandaar besloten een weekend weg met kinderen en kleinkinderen. Na betaald te hebben belde het ziekenhuis twee dagen later op dat mijn man al 7 April geopereerd zou moeten worden.
Landal meteen gevraagd of de vakantie naar een latere periode verplaatst kon worden.
Het antwoord was nee dat kan niet omdat er geen 30 dagen tussen zat. Niks kon geld terug via landal ook niet dus moesten wij via onze anuleringsverzekering ons geld terug vragen.
Wij boeken heel vaak bij Landal met het hele gezin en familie maar door dit soort akties gaan wij hier niet meer boeken.
Vermeld dan bij het boeken dat de reis binnen 30 dagen is en dat je dus niks terug krijg en ook niet kan omboeken en ook geen service hoeft te verwachten..heel slecht bah
Gewenste Oplossing:
Dat er voortaan duidelijk vertelde word bij het boeken dat je geen recht heb op omboeking. De oplossing voor 700 euro voor een weekend zou zijn netjes omboeken voor de kanten.

